Skip to content
قیمت بیت کوین به بالاترین حد تاریخی خود در برابر 14 پول ملی رسیده است.

قیمت بیت کوین به بالاترین حد تاریخی خود در برابر 14 پول ملی رسیده است.

تحلیل ارائه شده توسط نویسنده “نتورک استیت” ، بالاجی سرینیواسان، نشان می‌دهد که بیت‌کوین موفق شده است که در مقایسه با ارزهای چهارده کشور مختلف، که به طور جمعی بیش از یک میلیارد نفر را نمایندگی می‌کنند و بیش از 7 تریلیون دلار از تولید ناخالص داخلی (GDP) جهانی را تشکیل می‌دهند، بالاترین حد تاریخی خود را کسب کند. این کشورها شامل آرژانتین و ژاپن هستند که به تازگی به دلیل توسعه‌های اقتصادی اخیرشان به یک رکود فنی وارد شده‌اند.

از دیدگاه جهانی، جمعیت این چهارده کشور بیش از 13٪ از کل جمعیت جهان را شامل می‌شود. تولید ناخالص داخلی (GDP) جمعی این کشورها تقریباً 7٪ از کل GDP جهان را تشکیل می‌دهد که بیش از 101 تریلیون دلار است، به گفته سرینیواسان.

علاوه بر این، صعود بیت‌کوین به تنهایی محدود به افزایش عملکرد نسبت به ارزهای ملی نیست. داده‌ها نشان می‌دهند که بیت‌کوین همچنین در مقابل TLT، صندوق تبادل معاملات اطلاعاتی بلندمدت آمریکا، و KRE، صندوق تبادل معاملات اطلاعاتی بانکداری منطقه‌ای S&P، بالاترین حدهای بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کند. این نشان می‌دهد که بیت‌کوین پتانسیل رشد قابل توجهی را به عنوان یک جایگزین قابل توجه برای دارایی‌های مالی سنتی دارد.

این مطلب فقط ترجمه از منبع ذکر شده (cryptoslate) می باشد و هیچ مسئولیت بر عهده این وب سایت نمی باشد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین مقالات

ویدیوهای مرتبط

محاسبه‌گر سود

بیت کوین

هش‌ریت (TH)

درآمد برای 1 روز با در نظر گرفتن هزینه استخر
BTC = USD
ساعت
روز
هفته
ماه

بزودی …