Skip to content
پلتفرم‌های riot با افزایش ۱۹٪ در تولید بیت‌کوین در سال(۲۰۲۳)، ۶۶۲۶ بیت‌کوین را استخراج کردند

پلتفرم‌ riot در سال۲۰۲۳ با افزایش ۱۹٪ در تولید بیت‌کوین روبه رو بوده است

هر چند که چندین رقیب پلتفرم riot بیشترین تعداد بیت‌کوین‌ها را در سال ۲۰۲۳ استخراج کرده‌اند، اما riot برای هاوینگ بیت‌کوین در امسال پس از تهیه ۶۶۵۶۰ دستگاه ماینینگ از micro BT آماده می‌شود.

شرکت استخراج بیت‌کوین Riot Platforms افزایش 19 درصدی در تعداد بیت کوین ها را ثبت کرد

بیت‌کوین تولید شده در سال 2023 و در مجموع 6626 بیت کوین استخراج شد. این شرکت همچنین شاهد افزایش درآمد سالانه بود که عمدتاً به دلیل میانگین بالاتر قیمت بیت کوین در طول سال 2023 نسبت به بازار نزولی سال قبل بود.

بر اساس گزارشی که در تاریخ ۲۲ فوریه توسط پلتفرم‌های riot منتشر شده است، هزینه متوسط ​​برای شرکت برای استخراج هر بیت‌کوین در سال ۲۰۲۳ حدود ۳۶۸۶ دلار کاهش‌یافته است در مقایسه با ۲۰۲۲.

“هزینه riot برای استخراج بیت‌کوین برای سال ۲۰۲۳، بعد از درنظرگرفتن اعتبارات برق اختصاص‌یافته به ماینینگ خود، متوسط ​​۷۵۳۹ دلار برای هر بیت‌کوین در مقابل ۱۱۲۲۵ دلار در سال ۲۰۲۲ بود که نشان‌دهنده کاهش ۳۳٪ ی در مقایسه با سال گذشته است”.

علاوه بر این، ارزش متوسط ​​بیت‌کوین در سال ۲۰۲۳ از آنچه در سال ۲۰۲۲ بوده است عبور کرده است که منجر به افزایش درآمد در سال گذشته شده است، به میزان ۲۸۰.۷ میلیون دلار مقابل ۲۵۹.۲ میلیون دلار سال گذشته.

افزایش درآمد ماینینگ بیت‌کوین ناشی از ارزش‌های کمی بیت‌کوین استخراج شده در سال ۲۰۲۳ بود که متوسط ​​آن ۲۸۸۵۹ دلار برای هر بیت‌کوین بود مقایسه با میانگین قیمت ۲۸۲۴۵ دلار برای هر بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲.

در سال ۲۰۲۲، بازار رمزارز تجربه‌ای از سخت‌ترین بازار خرسی خود را داشت، با فروپاشی چندین شرکت رمزارزی، از جمله تبادلات اصلی FTX.در همین حال، در مدت گذشته، قیمت سهام riot به ۴۷.۴۷٪ افزایش یافت. بااین‌حال، در هفته گذشته، تقریباً ۱۰.۶۵٪ کاهش یافت در طول دوره تجارت پنج‌روزه.

در زمان انتشار، قیمت سهامriot (۱۴.۸۵)  دلار است.

پلتفرم‌های riot با افزایش ۱۹٪ در تولید بیت‌کوین در سال(۲۰۲۳)، ۶۶۲۶ بیت‌کوین را استخراج کردند

در دسامبر ۲۰۲۳، سایت کوین تلگراف اعلام کرد که شرکت ۶۶۵۶۰ riot دستگاه استخراج ارز دیجیتال را از تولیدکننده مایکرو بی تی  (MicroBT) خریداری کرده است که این خرید یکی از بزرگ‌ترین گسترش‌های نرخ هش در تاریخ این شرکت است و این خرید به مناسبت نصف‌شدن بیت‌کوین در آوریل امسال انجام شد.

در سال ۲۰۲۳، شرکت‌های دیگری در زمینه استخراج بیت‌کوین، نتایج مختلفی را ثبت کردند. شرکت Core Scientific موفق به تولید ۱۹۲۷۴ بیت‌کوین شد، درحالی‌که CleanSpark با افزایش ۶۰٪ نسبت به سال ۲۰۲۲، بیش از ۷۳۰۰ بیت‌کوین را در طول سال استخراج کرد.

همچنین، شرکت Marathon Digital در سال ۲۰۲۳ موفق به استخراج ۱۲۸۵۲ بیت‌کوین شد. علاوه بر این، تنها در ماه دسامبر، ۱۸۵۳ بیت‌کوین را استخراج کرد که نسبت به ماه نوامبر ۵۶٪ و نسبت به دسامبر ۲۰۲۲، ۲۹۰٪ افزایش داشت.

در اخبار بیشتر اخیر، riot به همراه شورای بلاک‌چین تگزاس اقدام به اقامه دعوای قضایی علیه وزارت انرژی آمریکا، اداره اطلاعات انرژی (EIA) و دفتر برنامه‌وبودجه (OMB) کرده‌اند، به دلیل درخواست داده‌های تجاوزآمیز از استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال.

این مطلب فقط ترجمه از منبع ذکر شده (u.today) می باشد و هیچ مسئولیت بر عهده این وب سایت نمی باشد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آخرین مقالات

ویدیوهای مرتبط

محاسبه‌گر سود

بیت کوین

هش‌ریت (TH)

درآمد برای 1 روز با در نظر گرفتن هزینه استخر
BTC = USD
ساعت
روز
هفته
ماه

بزودی …