Skip to content

درباره ما

استخر استخراج پارسه، با تکیه بر توان و تخصص متخصصین داخلی، از سال 1400 توسط جمعی از دانشجویان و توسعه‌دهندگان بلاکچین ایرانی تأسیس شده است. هدف ما ارائه یک پلتفرم مدرن و قابل اعتماد برای استخراج رمزارزها به افراد و شرکت‌های ایرانی است.

با اطمینان از اهمیت حفظ محرمانگی و امنیت داده‌های مشتریان، استخر استخراج پارسه تلاش می‌کند تا در حریم قانونی جمهوری اسلامی ایران به کار خود ادامه دهد. ما به طور مستمر در حال توسعه و به‌روزرسانی سرویس‌ها و امکانات خود هستیم تا تجربه بهتری را برای کاربران ارائه دهیم.

ماموریت اصلی استخر استخراج پارسه، تسهیل و تسریع فرایند ماینینگ رمزدارایی توسط ایرانیان در سطح گسترده‌تری است. ما با ارائه خدماتی به‌صورت ملی و با کیفیت بالا، به ایرانیان امکان مشارکت در این دنیای جذاب و نوآور را فراهم می‌آوریم. با توجه به پتانسیل فراوان استخراج رمزارزها در کشور، ما معتقدیم که ایجاد یک محیط مناسب برای ماینرهای ایرانی می‌تواند به تحقق این هدف کمک شایانی نماید.

ارزش های ما

ارتباط با کاربران​


ما به اهمیت ارتباط مؤثر با کاربران خود پایبندیم. با توجه به باور ما در قدرت همکاری و بازخورد کاربران، همواره در تلاشیم تا به درستی شنوایی کنیم و به نیازها و پیشنهادهای شما پاسخ دهیم.

امنیت​


حفظ امنیت داده‌های مشتریان برای ما اولویت است. با به‌کارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته و روش‌های امنیتی موثر، ما تضمین می‌کنیم که اطلاعات شخصی و مالی کاربران همواره محافظت می‌شوند.

پشتیبانی فعال


در تلاش برای ارائه تجربه بهتر به کاربران، تیم پشتیبانی ما به صورت 724 آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شماست. با ارائه ابزارهای متنوع پشتیبانی، ما سعی داریم تا به شما کمک کنیم تا تجربه‌ی بی‌نقصی از خدمات ما داشته باشید.

تعهد به کیفیت


ما در استخر استخراج پارسه متعهد به ارائه خدمات با کیفیت و عملکرد برتر هستیم. با تمرکز بر تکنولوژی‌های روز و به‌روزرسانی‌های مداوم، به ارائه تجربه بهینه در استخراج رمزارزها می‌پردازیم.

سرویس پایدار


در استخر استخراج پارسه، ارائه سرویس پایدار یکی از اصول اساسی ماست. با تکیه بر انعطاف‌پذیری و تجربه ما، به‌طور مستمر به بهبود سرویس‌ها، خدمات و اضافه کردن ویژگی‌های جدید پرداخته و در جهت رشد و پیشرفت صنعت رمزارزها قدم برمی‌داریم.

ارتقا دانش​


ما به اهمیت ارتقاء دانش در حوزه استخراج رمزارزها اعتقاد داریم. با انتشار اخبار روزانه، مقالات آموزشی و محتواهای تحلیلی، سعی داریم به بهبود دانش کاربران در این زمینه کمک کنیم و آن‌ها را در جهت بهره‌وری بیشتر از فرصت‌های این حوزه هدایت کنیم.

ماموریت‌های ما

به عنوان بخشی از این ماموریت‌ها، دسترسی آسان و کاربرپسند به فناوری‌های ماینینگ برای هر سطح از تجربه‌ به‌ویژه افرادی که به تازگی در عرصه فعالیت خود را آغاز نموده‌­اند این امکان را می‌دهیم تا با آموزش‌های مناسب، به سرعت با این حوزه آشنا شوند و بهره‌وری خود را افزایش دهند.

همچنین، با ارتقاء امنیت، ارائه پشتیبانی فنی 724، و ایجاد ابزارهای مانیتورینگ پیشرفته، سعی داریم تا در تمامی مراحل ماینینگ، از آغاز تا انجام، کاربران را همراهی و هدایت کنیم.

ما به عنوان یک پلتفرم توسعه‌یافته و قابل اعتماد در این صنعت، به ایجاد شرایط رشد کسب و کارهای رمزارزی در ایران متعهدیم و در این راستا تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

بزودی …