Skip to content

چرا پارسه؟!

زیرساخت مطمئن و پایدار

استخر پارسه بر روی سرور‌هایی قدرتمند و در داخل ایران میزبانی می‌شود و این امر یک مزیت بزرگ است چرا که در دوران قطعی اینترنت یا تحریم‌ها، این زیرساخت فعالیت‌های استخراج شما را بدون وقفه ادامه خواهد داد.

پشتیبانی قوی و پاسخگو

تیم پشتیبانی ما در هر لحظه از شبانه‌روز پاسخگوی شماست. با گفت‌وگوی آنلاین و مستقیم هر نوع مشکلی که با آن روبرو شده باشید را حل می‌کنیم.

رابط کاربری فارسی و کاربرپسند

نرم‌افزار ما با یک رابط کاربری بسیار انعطاف‌پذیر داشته و به زبان فارسی طراحی شده است. بدینگونه، شما می‌توانید به راحتی تنظیمات را انجام دهید و از فعالیت‌های خود مطلع باشید.

سرویس نظارت پیشرفته

ما از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای برای مانیتورینگ و گزارش‌دهی لحظه‌ای استفاده می‌کنیم که از طریق آن می‌توانید با یک نگاه کلی، وضعیت ماینینگ، هش‌ریت و دیگر متغیرهای مهم را بررسی کنید.

اپلیکیشن موبایل

با اپلیکیشن‌های موبایلی ما که برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید توسعه داده‌ایم، شما می‌توانید به صورت 7/24 وضعیت ماینینگ خود را بررسی کنید.

آخرین اخبار و محتواهای آموزشی

وبلاگ تخصصی ما با به‌روزرسانی‌های مداوم، شما را از آخرین تغییرات در قوانین داخلی، قوانین مصوب مجلس و دولت، دستورالعمل‌ها، و بهترین شیوه‌های ماینینگ آگاه می‌سازد.

تنظیمات دقیق پرداخت

استخر پارسه امکان تنظیم پرداخت‌ها را بر اساس زمان یا حجم درآمد استخراجی شما می‌دهد که از طریق آن می‌توانید درآمد خود را به صورت انعطاف‌پذیر مدیریت کنید.

ابزارهای مدیریتی پیشرفته

داشبورد ما به ابزارهای پیشرفته‌ای مجهز است که از طریق آن می‌توانید توان پردازشی، تخصیص منابع، و مدیریت ماینرها را به صورت کاملاً شخصی‌سازی شده انجام دهید.

کیف پول اختصاصی

ما در حال توسعه یک کیف پول اختصاصی با چند لایه‌ امنیتی هستیم و این کیف‌پول خواهد توانست دارایی‌های شما را به صورت امن و مطمئن نگهداری کند.

انعطاف‌پذیری و اتصال آسان

استخر پارسه به شکلی طراحی شده است که با انواع مختلفی از دستگاه‌های ماینر سازگار باشد.

پارسه، قلب استخراج ایران

با پارسه شما نه تنها از یک سرویس کامل و امن بهره‌مند می‌شوید، بلکه به بهترین شکل ممکن از سرمایه‌گذاری‌های خود در عرصه استخراج رمزارز حمایت می‌شوید. هدف ما ارتقاء تجربه استخراج شما به بالاترین سطح ممکن است.
به ما بپیوندید و تجربه‌ی دلپذیری از استخراج را با استخر پارسه داشته باشید.

بزودی …