Skip to content

FAQ

  • لطفا منتظر باشید...

بیشترین جستجوها: ماینینگ  فارم   درآمد

اطلاعات برداشت درآمد

برای این کار باید یک آدرس کیف‌پول در حساب کاربری تعریف کنید و سپس در زمان تنظیم زیرحساب، همان کیف‌پول را معرفی کنید.

اربر در زمان ثبت نام و اتصال دستگاه ماینر، می‌بایست آدرس کیف‌پول خود را ثبت. از طرفی سیاست و تدابیر امنیتی استخر پارسه این است که در صورت ثبت آدرس جدید (چه صحیح چه اشتباه) توسط کاربر، هماهنگی لازم جهت برداشت دارایی رمزارزی از طریق تماس مستقیم صورت می‌پذیرد. لذا چنانچه آدرس اشتباه ثبت کرده باشید یا این آدرس بوسیله سرقت احتمالی صورت پذیرفته باشد، مراتب را باید به پشتیبانی آنلاین اطلاع دهید. خاطرنشان می‌سازد که استخر پارسه تدابیر لازم برای جلوگیری از هرگونه خسران را در دستور کار خود دارد.

پس از ورود به حساب کاربری به بخش تسویه حساب رفته، در جدولی که به شما نمایش داده می‌شود در ستون عملیات، بر روی دکمه ویرایش در ردیف کیف‌پول مدنظر خود کلیک کنید و در پنجره‌ای که باز می‌شود یکی از گزینه های مربوط به کادر “برداشت حداقل به حداکثر آستانه پرداخت” را تغییر دهید.

با توجه به مدت زمان کوتاهی که در پردازش تراکنش‌های شبکه بیت‌کوین باید سپری شود، در صورتی که آدرس کیف‌پول را به درستی ثبت کرده باشید، جزئیات تراکنش (TXid) به صورت ایمیل و پیامک برای شما ارسال می‌گردد که می‌‌توانید جزئیات پردازش آن را در مرورگر بلاکچین مشاهده کنید. چنانچه بعد از مدت چند ساعته مبلغ برداشتی خود را دریافت نکردید مراتب را به پشتیبان آنلاین اطلاع دهید.

در حالت پیش‌فرض باید به آستانه پرداخت رسیده باشید که جزئیات پرداخت و سابقه پرداخت قابل مشاهده باشد. چنانچه استخر پارسه در حال بروزرسانی سایت باشد که منجر به اختلال در مشاهده سابقه پرداخت‌ها باشد، اطلاع رسانی لازم صورت می‌پذیرد و شما نیز می‌توانید موضوع را با پشتیبانی آنلاین در میان بگذارید.

از طریق شناسه تراکنش که به صورت ایمیل و پیامک برای شما ارسال می‌گردد می‌توانید در مرورگر بلاکچین وضعیت تراکنش مبلغ برداشتی خود را مشاهده کنید.

آدرس کیف پول (Wallet Address) در رمزارزها نقشی مشابه یک شماره حساب بانکی دارد. این آدرس‌ها به عنوان مکانی برای دریافت و ارسال واحدهای رمزارزی به کاربران خدمات می‌دهند. آدرس کیف پول به‌صورت یک رشته کدی یا حروف و اعداد منحصر به فرد تشکیل شده و برای هر کاربر یا صاحب کیف پول یک آدرس منحصر به فرد اختصاص دارد.

برای دریافت یک آدرس کیف پول بزودی می‌توانید از کیف پول اختصاصی استخر پارسه استفاده کنید. همچنین می‌توانید کیف‌پول های نرم افزاری یا سخت‌افزاری را تهیه کنید.

بزودی …