Skip to content

FAQ

  • لطفا منتظر باشید...

بیشترین جستجوها: ماینینگ  فارم   درآمد

ماینرها

بله، شما می‌توانید هش‌ریت خود را در بین زیرحساب‌هایی که دارید تقسیم کنید.

در این بخش، آمار کلی ماینرهای شما، تعداد دستگاه های آنلاین و آفلاین، و جزئیاتی از شبکه بیت‌کوین مانند هش‌ریت شبکه، سختی شبکه، و پاداش بلوک تا زمان هاوینگ بعدی نمایش داده می‌شود.

معمولا باید مدت کوتاهی را بعد از اتصال دستگاه صبر کنید تا استخر مقدار کافی از Share را به سمت دستگاه شما ارسال کند و پس از آن امکان مشاهده جزئیات فعالیت خواهید بود. برای تثبیت نرخ درامد روزانه بهتر است حداقل دو ساعت از اتصال تمام دستگاه هایتان با ارتباط پایدار اینترنتی گذشته باشد.

کاهش هش‌ریت در استخر نسبت به مقدار دستگاه ماینر ممکن است به دلیل تاخیر در به‌روزرسانی یا خطاهای اندازه‌گیری رخ دهد. همچنین، عوامل محیطی و بار کاری شبکه نیز می‌توانند به کاهش هش‌ریت در استخر ماینینگ منجر شوند.

در پایین داشبورد، در بخش راهنمای پیکربندی، آدرس سرورها به همراه نام کاربری و رمزعبور حساب یا زیرحساب شما درج شده است که باید این اطلاعات را در دستگاه ثبت کنید.

کافیست بعد از روشن نمودن دستگاه و اطمینان از اتصال آن، تنظیمات موجود در بخش راهنمای پیکربندی را در دستگاه ثبت کنید و پس از مدت کوتاهی افزایش هش‌ریت ناشی از اضافه کردن دستگاه جدید را مشاهده کنید.

بدلیل الگوریتم SHA256 شبکه بیت‌کوین که نیازمند ماینرهای پردازشی است، و بدلیل اینکه استخر پارسه در حال حاضر رمزارز بیتکوین را پشتیبانی می‌کند، امکان اتصال ماینرهای گرافیکی به استخر پارسه وجود ندارد.

بزودی …